İstek Şikayet Formu

İstek Şikayet Formu

Gizlilik Bildirimi

E-posta ve diğer bilgilerinizi, bildirimlerimizi size iletmek, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nun 5 ve 6 ıncı maddeleri kapsamında işlemek için istemekteyiz. Bu bilgiler gizli kalacak ve rızanıza bağlı ilgili taraflara aktarılacaktır. Detaylı bilgi için Kişisel Verileri Koruma Metnini tıklayınız.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Müşteri Aydınlatma Metnini okudum, anladım. Kişisel verilerimin işlenmesine, paylaşılmasına, gerektiğinde başvuru, düzeltme ve silme hakkım olduğunu anladığımı beyan eder, aydınlatılmış açık rızam ile onay veririm.
Onay Veriyorum Onay Vermiyorum

İstek/şikayetlerinizi telefon, faks, e-posta ve/veya yukarıda tarafınıza sunulmuş olan istek şikayet formu ile tarafımıza iletebilirsiniz. İstek/şikayetleriniz tarafımıza ulaşmasının ardından en geç 10 iş günü içerisinde şikayetin ele alınması ve sonuçlandırılması ile ilgili süreçler ve gerçekleşen/gerçekleştirilecek olan faaliyetler hakkında tarafınıza sözlü, e-posta ve/veya gerek görüldüğü durumlarda müşteri şikayetleri takip çizelgesi ile geri dönüş sağlanacaktır.

Bize Ulaşın

+90 262 335 40 20